Hlavička - Mezi monitorem a židlí

Skype – obtěžují vás reklamy? Vypněte je!

logo_skypeAktuální, čtvrtá verze Skype přinesla poněkud změněné rozhraní, které vyvolalo rozporuplné reakce. Staromilci si na ně nemohou zvyknout a vracejí se ke třetí verzi, čtvrtá verze má ale i své horlivé zastánce. Třeba i proto, že nový Skype umí používat celou řadu rozšíření – od her až po užitečné pracovní doplňky. Osobně jsem si na změny rychle zvykl. Co mě však v nové verzi obtěžuje, jsou neustálé upomínky na slevy, akční nabídky kreditu apod. Ne, že bych nestál o to, dozvědět se co Skype umožňuje a nabízí. Vadí mi způsob, jakým to provádí. Upomínky překryjí část okna Skypu, i další plochu obrazovky, a i když je křížkem zavřu, za moment jsou tam znovu! Pokud vám reklamy ve Skypu překáží tak, jako mně, pojďte je vypnout!

V hlavním okně Skypu zvolte v nabídce Nástroje > Nastavení.

skype_reklamy_01

V okně nastavení klikněte v levém sloupci na tlačítko Upozorňování a z voleb, které se rozbalí vyberte Upozornění a Zprávy.

skype_reklamy_01a

V pravé části okna pak odznačte políčko Akční nabídky. To zpravidla postačí k vaší spokojenosti. Chcete-li být ještě důkladnější, odznačte i políčko Nápověda a Skype tipy. Provedené nastavení pak uložte tlačítkem Uložit.

skype_reklamy_02

4 comments for “Skype – obtěžují vás reklamy? Vypněte je!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.