Hlavička - Mezi monitorem a židlí

Jak zjistit zapomenuté heslo pro Skype

Máte ve Skype uloženo heslo a nastaveno automatické přihlašování, takže zapnete počítač a automaticky se přihlásíte?  Heslo si nepamatujete a chtěli byste se přihlásit i jinde… Jak zjistíte to uložené heslo? Ukážeme si, jak získat ztracené heslo i v případě, že se do Skype vůbec nemůžete přihlásit.

Nepamatuji si heslo a chci ho získat

Pokud se do Skypu dostanete, zkontrolujte si nejprve, jakou e-mailovou adresu jste použili při registraci účtu programu Skype: V hlavním okně programu zvolte v menu Skype> Profil > Upravit profil. V okně Profil v sekci Osobní údaje zjistěte, jakou adresu máte ke svému účtu připojenou. Pokud byste k účtu neměli přiřazenou platnou adresu, přidejte ji a změny profilu uložte.

Poznámka: Pokud se do svého účtu Skypu v počítači už nedostanete, zkuste si vzpomenout, s jakou e-mailovou adresou jste účet vytvářeli. Pokud jste při vytváření Skype účtu e-mail nezadali, nebudete moci heslo získat.

Přejděte na stránku https://secure.skype.com/store/member/login.html?setlang=cz.

Tam klepněte na odkaz Zapomněli jste heslo?, do políčka, které se rozbalí, napište e-mailovou adresu, kterou máte přiřazenou k vašemu účtu Skype a stiskněte tlačítko Získat heslo.

E-mailem vám potom přijde odkaz na stránku, na které si nové heslo nastavíte. V e-mailu klepněte na odkaz na textu „dočasného kódu“ ve větě Obnovte své heslo pomocí tohoto dočasného kódu. Ve webovém prohlížeči se otevře stránka, do které zadáte nové heslo.

Pamatuji si heslo a chci ho změnit

V hlavním okně programu zvolte v menu Skype> Změnit heslo.

V okně, které se objeví zadejte původní heslo a pak dvakrát nové heslo a klikněte na tlačítko Použít.

42 comments for “Jak zjistit zapomenuté heslo pro Skype

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.