Rady, triky, návody a tipy pro PC
Hlavička - Mezi monitorem a židlí
Mezi monitorem a židlí » Příspěvek 'Jak zjistit zapomenuté heslo pro Skype'

Jak zjistit zapomenuté heslo pro Skype

Máte ve Skype uloženo heslo a nastaveno automatické přihlašování, takže zapnete počítač a automaticky se přihlásíte?  Heslo si nepamatujete a chtěli byste se přihlásit i jinde… Jak zjistíte to uložené heslo? Ukážeme si, jak získat ztracené heslo i v případě, že se do Skype vůbec nemůžete přihlásit.

Nepamatuji si heslo a chci ho získat

Pokud se do Skypu dostanete, zkontrolujte si nejprve, jakou e-mailovou adresu jste použili při registraci účtu programu Skype: V hlavním okně programu zvolte v menu Skype> Profil > Upravit profil. V okně Profil v sekci Osobní údaje zjistěte, jakou adresu máte ke svému účtu připojenou. Pokud byste k účtu neměli přiřazenou platnou adresu, přidejte ji a změny profilu uložte.

Poznámka: Pokud se do svého účtu Skypu v počítači už nedostanete, zkuste si vzpomenout, s jakou e-mailovou adresou jste účet vytvářeli. Pokud jste při vytváření Skype účtu e-mail nezadali, nebudete moci heslo získat.

Přejděte na stránku https://secure.skype.com/store/member/login.html?setlang=cz.

Tam klepněte na odkaz Zapomněli jste heslo?, do políčka, které se rozbalí, napište e-mailovou adresu, kterou máte přiřazenou k vašemu účtu Skype a stiskněte tlačítko Získat heslo.

E-mailem vám potom přijde odkaz na stránku, na které si nové heslo nastavíte. V e-mailu klepněte na odkaz na textu „dočasného kódu“ ve větě Obnovte své heslo pomocí tohoto dočasného kódu. Ve webovém prohlížeči se otevře stránka, do které zadáte nové heslo.

Pamatuji si heslo a chci ho změnit

V hlavním okně programu zvolte v menu Skype> Změnit heslo.

V okně, které se objeví zadejte původní heslo a pak dvakrát nové heslo a klikněte na tlačítko Použít.

Líbí se vám článek? Dejte o něm vědět světu!
Linkuj.cz! delicious digg google
stumbleupon technorati Yahoo!

31 komentářů k příspěvku “Jak zjistit zapomenuté heslo pro Skype”

 1. zapomela jsem heslo na skype muzete me poslat docastny kod

 2. Andreo, nemůžeme. My nejsme Skype. Ani lidi ze Skypu ti ho nepošlou, posílá ho nějaký skript na webu Skypu.
  Na této stránce je jen článek s návodem, jak si heslo pro Skype obnovit. Je třeba si ten návod přečíst a provést pokyny, které jsou v něm popsané.

 3. zapoměl jsem heslo na skyp

 4. nepamatuji si heslo na skyp.můžete mi pomoci ho získat.

 5. Ano, Karle, ten článek se ti v tom snaží pomoci. Prošel jsi ho, nefunguje ti? A která část toho návodu ti nefunguje?

 6. nemůžu najít kolonku kde se mám přihlásit svoje nové heslo.

 7. My máme jiný problém.Po léta používání Skypu,kdy jsme byli přihlašováni automaticky,se najednou objevilo uvítací okno se zadáním jména a hesla. Jak jistě tušíte heslo jsme zapomněli,jaké bylo ale naše překvapení když jsme klikli na odkaz „Zapomněli jste heslo?“ a nic!!! To že by nám systém vygeneroval nové (jako u ICQ) si můžeme nechat jen zdát. Prostě neaktivní odkaz!! Nezbývá tedy nic jiného,než registrovat nové Skype jméno,nebo nepoužívat Skype vůbec. Opravdu skvělá služba!!!

 8. Jestli je to odkaz na popisované stránce, myslím, že se ta modrá bublina pro zadání e-mailu načítá pomocí javascriptu. V jakém prohlížeči to zkoušíte? Zkuste jiný prohlížeč.

 9. dobrý den,už mám založený skype ale nejde mi změnit skype jméno :/

 10. No to dá rozum Kristýno, že to nepůjde, vzhledem k tomu, že Skype jméno je základní identifikátor skypového účtu, tak nemůže jít změnit.

  Je to stejné, jako když si zřídíš mail na seznamu a pak by sis v něm chtěla změnit e-mailovou adresu…

 11. A je nějak možně zjistit v programu to staré heslo, abych nemusel žádat o kód a zadávat heslo úplně nové? Když třeba jsem na svém počítači a vím, že se budu chtít přihlásit jinde.

 12. Myslím si že se zjistit nedá. Skype se totiž přihlašuje k online službě, takže nemá potřebu si ukládat heslo nikam do počítače – do registrů nebo do programu. Uloží si jen informaci o úspěšném přihlášení a době jeho platnosti, ale heslo v tom není.

 13. mám účet z doby kdy se nemusel zadávat email. Vyměnil jsem si počítač a tím, že se mi skype automaticky přihlašoval heslo jsem zapoměl. Tím si ho nemám kam poslat a při jakékoliv změně to chce heslo. Je šance zjistit nějak heslo ? děkuji

 14. Tak ještě by byly dvě možnosti – pokud starý počítač ještě existuje, pak vydolovat uložené heslo pod tečkami pomocí nějakého nástroje jako je třeba Eureka! ze SIWu viz článek Je libo produktový klíč pro Windows? kapitola Zapomenuté heslo? Žádný problém!.

  Nebo – pokud jsi někdy v posledním půl roce kupoval kredit, tak ve druhém screenshotu na této stránce je pod polem Heslo odkaz Zapomněli jste heslo?, který vede na stránku https://login.skype.com/intl/cs/account/password-automation. Tady budeš potřebovat Skype jméno a některý z údajů použitý při nákupu kreditu (číslo objednávky, číslo kreditky apod.).

 15. chcel by som sa opýtať na zmenu prihlasovacieho emailu, ale tak aby bol trvalý, lebo v profile zmením, ale ked dám na zabudol som heslo tak vypíše že taký mail v systéme nie je. Problém je v tom že na svoju mailovú adresu mám zaregistrované dva účty (kedže som aj bývalke registroval skype) a teraz mi to dáva jej nick, zmenili sme si obaja maili ale stále to dáva len ten jeden, ona si už heslo nepamatá, čiže ak by klikla na zistenie hesla dojde to mne na mail. Ako sa to zmeni??

 16. Ahoj hele ja jsem zapomněl heslo na skype a taky e-mail a zkouším všechny e-maily co mám a nic! Nevíte někdo co stím?

 17. Ahoj, já když do toto napíšu ten e-mail, tak to píše, že v jejich záznamech to není, a na profilu to mám nastavený

 18. Ahoj,
  mam podobný problém jako thegamercz. Nemám ani heslo, ani email. Jediné co si pamatuji je login.
  Díky za help
  A.

 19. Haha.. super ,., mě někdo vlezl na skyp a zmenil heslo ,.. help my please.. :(

 20. když napíši své skype jméno a zadám dočasný kód tak se mi stejně zobrazí že mé přihlašovací údaje nebyli rozpoznány. Co dělat dál? Díky.

 21. díky moc, moc jste mi pomohli ;o)

 22. vlasta

 23. Když žádám o nové heslo, píší, že ho nemají v databázi.. co s tím ? Tím pádem nemám šanci se dostat na svůj skype. Poradí někdo ???

 24. tedy nemají můj meil…kam by měli poslat odkaz… Prosím poraďte

 25. Ahojte zapoměla jsem heslo na skype jmeno mam ale když si na skype zažádám o nové heslo tak mi to pošle k jinému učtu nez je muj? Nevíte jak se k němu dostat.

 26. Ahoj mam problem zapoměl jsem heslo na skype a když chci nove tak mám problém v tom že mě to propojilo s účtem maicrosoft a mění mě to heslo u toho účtu a ne na skype. Má s tím někdo skušenost co s tím?

 27. Mám ty samé zkušenosti, ovšem vylepšené „preventivním zablokováním účtu“ já mám své heslo fungční, ale oni ještě chtějí seznam kontaktů a porovnávají je s kontakty mého MS účtu, což zásadně odmítám stejně, jako si udělat účet na katalogu ksychtů a podobných sítích.Tak jsem jim napsal, ať si celý skype strčí do čokodíry a nechají si kousek koukat, a bude nejlíp, když mi ho smažou úplně a nafurt, přecházím na linux, prodávám W8.1 i s počítačem a ruším veškeré styky s MS, protože s tou bandou arogantních nadlidí, kteří jsou schopni !preventivně zablokovat“ účet bez sebemenšího důvodu a absolutně s vámi nekomunikovat, dál nic nechci mít společného. Skype i Microsoft bude na novém počítači s OS linux přísně blokováno stejně, jako jsou v současné době blokovány sociální sítě na současném pc. Sice nemám peněz nazbyt, ale IP telefon to jistí, stačí mi, i mobila jsem zahodil, a dokonce jsem překvapen, že některé organizace, eshopy a i instituce nemohou pochopit, že mobil nevlastním, protože se bez něj obejdu. A zase jsem se zbyytečně nechal vyprovokovat a rozčílil…. Ale dá se říct, že se mi ulevilo

 28. Ahoj,

  nevím heslo do Skype, logina ano. Adresa použitá při registraci již neexistuje (wo.cz) a robot to na ni stejně posílá. Zkoušel jsem vyplňovat ten detailníí dotazník, a ten nejde odeslat…

  Asi zaregistrovat nové jméno,co?

 29. Potrebujem pomoc stratila som heslo na skyp karostka prosim pomožte mi @123

 30. Obnovuji heslo na Skype, vše se tváří, že nikoliv na Skype učet online, ale na aplikaci v mém počítači, změním, čekám dlouho (tak půl hodiny) na potvrzení emailem, že heslo bylo úspěšně změněno … zkusím své nové heslo zadat … a nefunguje … a to se opakuje dokud nevyčerpám počet denních pokusů o zaslání kódu. Nerozumím tomu, co dělám špatně … Pokud někdo u mne vidíte problém, prosím napište … Díky. Petra

 31. Potřebuju heslo prosím.

Přidejte komentář

Nezapomeňte zaškrtnout kontrolní políčko pod tlačítkem Odeslat.

XHTML - Můžete použít značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Na začátek stránky / Na hlavní stránku / Odebírat články (RSS)