Hlavička - Mezi monitorem a židlí

Skype – obtěžují vás reklamy? Vypněte je!

logo_skypeAktuální, čtvrtá verze Skype přinesla poněkud změněné rozhraní, které vyvolalo rozporuplné reakce. Staromilci si na ně nemohou zvyknout a vracejí se ke třetí verzi, čtvrtá verze má ale i své horlivé zastánce. Třeba i proto, že nový Skype umí používat celou řadu rozšíření – od her až po užitečné pracovní doplňky. Osobně jsem si na změny rychle zvykl. Co mě však v nové verzi obtěžuje, jsou neustálé upomínky na slevy, akční nabídky kreditu apod. Ne, že bych nestál o to, dozvědět se co Skype umožňuje a nabízí. Vadí mi způsob, jakým to provádí. Upomínky překryjí část okna Skypu, i další plochu obrazovky, a i když je křížkem zavřu, za moment jsou tam znovu! Pokud vám reklamy ve Skypu překáží tak, jako mně, pojďte je vypnout!

V hlavním okně Skypu zvolte v nabídce Nástroje > Nastavení.

skype_reklamy_01

V okně nastavení klikněte v levém sloupci na tlačítko Upozorňování a z voleb, které se rozbalí vyberte Upozornění a Zprávy.

skype_reklamy_01a

V pravé části okna pak odznačte políčko Akční nabídky. To zpravidla postačí k vaší spokojenosti. Chcete-li být ještě důkladnější, odznačte i políčko Nápověda a Skype tipy. Provedené nastavení pak uložte tlačítkem Uložit.

skype_reklamy_02

3 komentáře pro “Skype – obtěžují vás reklamy? Vypněte je!

 1. ...
  18. 7. 2010 at 08:18

  Nevím, ale mám to takto nastavené a stále mi v okně s kontakty dole skáče reklama. Jak to vypnu?

 2. kema
  29. 4. 2014 at 16:10

  Taky mi to nepomohlo, asi je reklama agresivnější než její nastavení…
  reklama mi vadí především z důvodu ztráty „focusu“ do psacích pole na chatu, tzn přepnu se na okno chatu, kurzor tam dole je, ale najednou nepíšu, protože se zobrazí reklama…tohle někdo testoval?

 3. Fido
  7. 5. 2014 at 10:22

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *