Rady, triky, návody a tipy pro PC
Hlavička - Mezi monitorem a židlí
Mezi monitorem a židlí » Příspěvek 'Nastavení mikrofonu ve Windows'

Nastavení mikrofonu ve Windows

Jsou to evergreeny mezi dotazy v počítačových poradnách – nainstaloval jsem si Skype (nebo ten a ten program pro hlasovou komunikaci přes internet), ale druhá strana mě neslyší. Jak mám zapnout mikrofon? Nebo třeba: chci si nahrát staré magnetofonové pásky na CD, ale v nahrávce slyším zavírání dveří, hrající televizi a cinkot skleniček z kuchyně… Podívejme se na to, jak mikrofon ve Windows správně nastavit.

Chci si povídat, ale nikdo mě neslyší

Zkušenost nás naučila, že když do počítače něco zapíchnete, za chvilku to začne samo pracovat. S mikrofonem je to trochu jinak, přece jen to není čistě počítačové zařízení, ale audio zařízení. A tak se často stane, že do počítače zapojíte mikrofon, spustíte nějaký hlasový komunikační program a ten, komu zavoláte, vás neslyší, přestože vy jeho slyšíte výborně.

To je typický problém, se kterým se potýkají zvláště uživatelé Windows XP. Je třeba zkontrolovat, zda je mikrofon povolený a zda je dostatečně zesílený. Když používáte mikrofon, měli byste svůj hlas ve sluchátkách nebo v reproduktorech aspoň trochu slyšet.

Jak zesílit mikrofon ve Windows XP (a starších)

Poklepejte na ikonu reproduktoru v oznamovací oblasti.

Otevře se mixážní pult Windows pro přehrávání. Pokud v něm nevidíte jezdec pro mikrofon, zvolte v menu Možnosti položku Vlastnosti.

V okně vlastností nejprve zkontrolujte, zda máte v roletce Směšovací zařízení vybranou tu zvukovou kartu, do které je zapojen mikrofon (to v případě, že byste měli v počítači více zvukových karet, nebo máte headset, který se připojuje přes USB. Dále v horní sekci Nastavit zařízení pro přepněte přepínač do polohy Přehrávání.

V dolní části Zobrazit tyto ovladače hlasitosti pak zaškrtněte políčko Mikrofon. U některých zvukových karet nemusíte najít mezi zařízeními Mikrofon, ale zdířku, do které se mikrofon zapojuje – např. Rear Pink In (Zadní růžový vstup) nebo Front Pink In (Růžová vstupní zdířka na předním panelu počítače). Zaškrtněte tedy zdířku, do které máte mikrofon zapojený. Nastavení potvrďte tlačítkem OK.

Tím se vrátíte do okna mixážního pultu, kde se nyní objevil i jezdec pro mikrofon. Zkuste zesílit mikrofon tak, abyste ve sluchátkách nebo v reproduktorech slyšeli svůj hlas, když mluvíte do mikrofonu. Hlasitější zvuky vyloudíte tak, že na mikrofon lehce zaškrábete prstem. Zaškrtávací políčko Ztlumit musí být odznačené. Jeho zaškrtnutím můžete mikrofon rychle vypnout, aniž byste museli měnit nastavení jezdce hlasitosti.

Jestliže zvuk z mikrofonu stále neslyšíte, jezdec mikrofonu stáhněte na méně než na polovinu a v mixážním pultu v menu Možnosti zvolte položku Upřesnit nastavení.

Pod jezdcem mikrofonu se objeví tlačítko Upřesnit. Stiskněte jej.

V okně Mikrofon – upřesňující nastavení v dolní části zaškrtněte políčko 2 Zesílení mikrofonu a stiskněte tlačítko Zavřít.

Nyní by již mělo být zesílení mikrofonu dostatečné, abyste je mohli jezdcem jemně doladit. Možná budete muset celkový zvuk „namixovat“ – Celkovou hlasitost zvýšit a jezdce ostatních zařízení naopak snížit. Pokud stále zvuk z mikrofonu neslyšíte, je buď vadný, špatně zapojený, nebo vypnutý tlačítkem na kabelu headsetu.

Jak zesílit mikrofon ve Windows Vista (a novějších)

1. Pravým tlačítkem myši klepněte na ikonu reproduktoru v oznamovací oblasti a zvolte Zařízení pro přehrávání.

2. V okně Zvuk vyberte položku Reproduktory a poklepejte na ně nebo stiskněte tlačítko Vlastnosti.

3. V okně vlastností přejděte na kartu Úrovně a nastavte úroveň hlasitosti pro mikrofon. Ikonka reproduktoru napravo od jezdce musí mít symbol hrajícího reproduktoru. Pokud byste místo něj viděli reproduktor s červeným přeškrtnutým kolečkem, je mikrofon vypnut. Klikněte tedy na tuto ikonku, abyste mikrofon zapnuli.

Vista má také políčko Zesílení mikrofonu pomocí nějž můžete zesílit mikrofon, který má velmi malou citlivost. V okně Zvuk (viz druhý obrázek v této části článku) přejděte na kartu Záznam a poklepejte na Mikrofon, abyste zobrazili okno vlastností.

V okně vlastností přejděte na kartu Vlastní a zde zaškrtněte políčko Zesílení mikrofonu.

Políčko pro zesílení (zvýšení citlivosti) mikrofonu ve Windows Vista

Chci nahrávat, ale slyším zvuky, které nechci

Když nahráváte, můžete se setkat s jiným problémem. I když mikrofon zcela ztlumíte, na nahrávce se objeví zvuky sejmuté mikrofonem, a to i v případě, že jste nahrávali třeba hudbu z magnetofonu. Jak to, že se zvuk z mikrofonu dostane do nahrávky, navzdory tomu, že jste ho vypnuli? Je to proto, že hlasitosti pro nahrávání jsou nezávislé na hlasitostech pro poslech.

Když totiž nahráváte, potřebujete záznam správně „vybudit“ – to znamená nahrát ho s co nejvyšší hlasitostí. Když bude záznam příliš potichu, bude v nahrávce více slyšet šum, protože ten má konstantní úroveň a odstup nahrávky od šumu (rozdíl mezi hlasitostí nahrávky a hlasitostí šumu) bude malý. Když bude záznam příliš nahlas, v nejhlasitějších pasážích elektronika ořízne jeho špičky a v těch místech bude zkreslený, bude chrčet a prdět, jako ze špatného starého telefonu.

Abyste si mohli nastavit potřebné hlasitosti pro nahrávání a pak pro poslech nahrávky jednotlivá zařízení správně smíchat, jsou ovladače úrovní pro přehrávání a pro záznam oddělené. Z toho plyne, že když nahráváte třeba z magnetofonu přes linkový vstup, Nechte v zařízeních pro záznam spuštěný pouze tento linkový vstup a všechny ostatní zařízení ztlumte, aby vám do nahrávky nevyprodukovala zbytečný šum.

Jak regulovat hlasitost zařízení pro nahrávku ve Windows XP:

1. Poklepejte na ikonu reproduktoru v oznamovací oblasti. Otevře se mixážní pult a zde zvolte v nabídce Možnosti > Vlastnosti.

2. V okně vlastností vyberte volbu Záznam.

3. Mixážní pult se přepne do režimu ovládání záznamových zařízení a zde ztlumte vstup pro mikrofon a také další vstupy, ze kterých právě nenahráváte. Pokud totiž má určitý vstup nastavenu vysokou úroveň hlasitosti a není k němu připojeno žádné zařízení nebo se připojené zařízení při nahrávání nepoužívá, bude do nahrávky zbytečně šumět.

Jak regulovat hlasitost zařízení pro nahrávku ve Windows Vista:

4. Pravým tlačítkem myši klepněte na ikonu reproduktoru v oznamovací oblasti a zvolte Zařízení pro záznam.

5. V okně Zvuk vyberte mikrofon a poklepejte na něj nebo stiskněte tlačítko Vlastnosti.

6. V okně vlastností přejděte na kartu Úrovně a klikněte na ikonku reproduktoru u jezdce (nebo stáhněte jezdec na nulu).

7. Stejným postupem ztlumte i ostatní nepoužitá zařízení.

Chci nahrávat, ale zvuk mikrofonu je v nahrávce příliš slabý

Jde o obdobný problém jako s nedostatečně hlasitým mikrofonem při přehrávání. V mixážním pultu pro nahrávání aktivujte v menu volbu Upřesnit nastavení a v podrobných nastaveních, které otevřete tlačítkem Upřesnit pod jezdcem mikrofonu zaškrtněte volbu Zesílení mikrofonu (podobně jako jsme si to ukázali výše pro přehrávání).

Líbí se vám článek? Dejte o něm vědět světu!
Linkuj.cz! delicious digg google
stumbleupon technorati Yahoo!

123 komentářů k příspěvku “Nastavení mikrofonu ve Windows”

 1. mam dotaz co musim udelat kdyz mi to sumi

 2. Jaroslave, co ti šumí? Nejsem jasnovidec, takže abych ti mohl účinně poradit, podrobněji mi popiš, o co se pokoušíš (přehrávání? nahrávání? mikrofonem?) a co máš za Windows?

 3. Dobrý den,potřeboval bych poradit mam WINDOWS VISTA a při zapojení kabelů HDI mě zmizí ikona reproduktorů na liště .Děkuji za radu

 4. Dobrý den,

  mám problém s tím, že mi windows 7 vrací zvuky ostatních aplikací do záznamu mikrofonu… např. Skype, ventrilo, team speak3 atd (nejde o aplikaci)…

  Příklad… mám puštěnou hudbu na PC(wmp,winamp atd) a pokud komunikuji, pak protistrana slyší můj hlas včetně hudby puštěné lokálně na mém PC…

  hudba je puštěná do sluchátek, mikrofón ji neslyší :-)… přenos probíhá vnitřně, zkoušel jsem snad už vše.. vypnout naslouchání jednotlivých hw, vypnutí mixérů… nic nepomohlo..

 5. Ahoj prosím fakt poradte mám sluchátka ale nejde mi mikrofon.A to políčko vybrat mi na něj nejde kliknout fakt to moc potřebuju dík.

 6. Ahoj, mám opačný problém, než většina uživatelů např.skypu. Chci slyšet v repro(sluchátkách) to co říkám. Resp. chci nahrávat zpěv a hudbu, pc nahrává v pořádku, ale zároveň chci vše slyšet, na způsob What-u-hear, aby to fungovalo, jako živý odposlech. Všechna klasická nastavení jsem již zkoušel a nic nepomáhá. Nahrávám, ale neslyším…

  System: W Vita Home Basic , zvukovka integrovaná VIA

  Díky. Chal.

 7. Dobrý den ,mohu se zeptat jestli někdo neví.Když zapojím normální mikrofon na zpívání do počítače ,tak jak udělám abych se slyšela v reprákách když zpívám. Vůbec nevím kde to přepnout .Mám Windows Vista.Poraďte prosím.

  Předem děkuji

 8. No Vendulo, co takhle vyzkoušet postup v části „Jak zesílit mikrofon ve Windows Vista (a novějších)“? nezabralo to?

  Taky záleží na zapojení mikrofonu. Podle mě má normální mikrofon na zpívání (nějaký ten Shure…) konektor „Canon“ který má tři kolíky a je zapojen „symetricky“. To znamená, že jeden kolík je zapojený na zem a dvě žíly kabelu přenáší stejný signál s opačnou amplitudou. Normálně tyto žíly vstupují do neinvertujícího a invertujícího vstupu zesilovače a tím se eliminuje veškeré rušení naindukované cestou do mikrofonního kabelu.

  Počítačový vstup ale není symetrický, jde o stereo vstup a proto je třeba jednu žílu symetrického vstupu zkratovat proti zemi. A… případně tu druhou je vhodné přivést na oba kanály stereo vstupu, aby nebyl zvuk z mikrofonu jen vlevo nebo vpravo, ale aby byl rovnoměrně v obou kanálech…

  Jednoduše řečeno do počítače potřebuješ jinou šňůru než používáš do mixu nebo do páráku…

  Pokud by to někdo pájel, pak nechť jednu žílu připojí se stíněním na kostru malého jacku, druhou připojí na oba kontakty – to znamená na hrot i na mezikroužek stereo jacku.

 9. No jasně,jenže já mám mikrofon přesně do notebooku koupený.Akorát potřebuju nějak nastavit abych se slyšela jako při karaoke ,ale na Vistě to neumím

 10. Nelze nikde najít odpověď na toto: Při získání spojení na Skype se automaticky zaškrkne „ztlumit“. Na Upřesnit se zároveň zaškrtne „1 Mic Boost“. Můj hlas neslyší, já slyším. Když odškrknu po získání spojení naskočené „Ztlumit“, pak mně slyší Na kartě Ovládání záznamu nejde zaškrknout nic. Neví někdo co s tím? Dík. Win XP.

 11. Pro Vendulu: Vůbec jsi nenapsala, jestlis vyzkoušela ten postup v části „Jak zesílit mikrofon ve Windows Vista (a novějších)“. Copak ti to nešlo? A kde ses zasekla?

 12. Dobrý den mám problém s nastavením zvuků ve windows XP SP3 problém je s mikrofonem když mluvím tak mám střešně slabé basy (hlas bez basů) prosím o radu kde mohu basy zvíšit
  Předem Děkuji S Pozdravem Petr

 13. Petře, doporučoval bych si podrobně prostudovat tento článek, zvláště sekci Vysoký…

 14. Dobrý den,
  taky jsem pořídila mikrofon pro karaoke a zesílení mi nepomáhá, když spustím záznam zvuku a něco nahraju je to ok, ale nejde slyšet když do mikrofonu mluvím jen tak… poradíte někdo? díky

 15. Lucie, a co návod popsaný v článku v části Jak zesílit mikrofon ve Windows Vista (a novějších) nebo Jak zesílit mikrofon ve Windows XP (a starších), nezabírá?

 16. Dobrý den, zkoušela jsem to přesně podle Vašeho návodu na visty, je vidět, že je mikrofon připojený, ale zvuk nevydává žádný…

 17. Hele ty jak ten mas tam ten zaznam a mikrofon tu ikonu tak me se to tam vubec nezobrazuje

 18. Hele ty marty, jak jsi jistě pochopil, tak v každých Windows to vypadá jinak. Zrovna se mi nechce přemýšlet, kam jsem založil věšteckou kouli, tak laskavě aspoň napiš, v jakých Windows a v kterým okně a na který kartě tu ikonku nevidíš…

 19. já mám problém takový, že když zapojím mikrofon, v nastavení má dobrou halsitost ..(mám w7 64b) a jak je tady screen reproduktory- vlastnosti úrovně tak tu kolonku mikrofon tam nidke nemám.

 20. Dobrý den ja mam docela divny problem a stále nevim jak to vyřešit zkoušel sem už plno věcí. Nejde me to že i když mam zapojeny mikrofon tak proste nefunguje napriklad ve Skypu tak tam v možnostech a nastaveni zvuku tak u mikrofonu vedle by mel byt navýběr mikrofon jenomže ja tam mam napsáno žádné prostě nic. Taky jsem se koukal na to zařízení pro záznam a mikrofon tam mam napsanej jenže ten obrázek jenže takovej šedivější a je tam napsáno nezapojeno, když to rozkliknu ten obrazek, tak tam nic jineho než Obecné neni nwm co to chce jestli nějakej driver nebo co ale mikrak mam zapojenej jenže nic to neděla!! Kdyžtak sem hodte nějakou radu! DÍk

 21. maty: Co máš za OS ? je možné že npř. základní deska ti nepodporuje mikrofon na tvem OS (tento problém přesně mám já) nevyplatí se dávat nevé OS na staré základní desky, dalé zkus najít na internetu ovladač toho mikrofonu např. od realteku..no a jinak ti fungoval už nějaký mikrofon s tým stávajícím počítačem a nastavením ?
  pkud ne tak je to zcela 100% chyba te ZD nebo ovladače a pokud ano tak potom je to chyba nejspíš mikrofonu nebo také ovladače.

 22. Dobrý den mám Windows 7 profesional a nejde mi mikrofon,ani ho nelze nalézt,píše mi to že „nejsou nainstalována žádná zvuková zařízení“.Fyzicky je přítomen jak mikrofon integrovaný tak mám i externí.Jak je prosím lze přidat nebo nainstalovat ovladač?Děkuji Soňa

 23. Soňo, chybí ti patrně ovladače zvukové karty. Dá se to ověřit ve správci zařízení: Ovládací panely > Hardvare a zvuk > Správce zařízení > odkaz Zobrazit hardware a zařízení. V otevřeném správci zařízení pak je žlutý vykřičník buď u položek v sekci řadiče zvuku, videa a her nebo v sekci Další zařízení.

  Je třeba je stáhnout z internetu a nainstalovat.
  Pro notebooky se hledají ovladače na webu výrobce notebooku, pro klasické počítače s integrovanou zvukovou kartou se hledají podle modelu základní desky zpravidla na webu výrobce základní desky. U přídavných zvukových karet se ovladače hledají na webu výrobce zvukové karty. U USB zvukových karet rovněž. U sluchátek, která se k počítači připojují přes USB se hledá na webu výrobce sluchátek.

  Je taky možné zadat do googlu přesný model notebooku/základní desky/zvukové karty a k tomu slovo driver nebo slovo ovladač a také Windows 7 (nebo verzi Windows, pro kterou ovladače hledáš). Někdy se dalí ovladače stáhnout i z jiných stránek, než ze stránek výrobce, existují speciální stránky, které se věnují ovladačům.

 24. Budu to zkoušet,díky moc,super rychlost,odborná pomoc!!!Soňa

 25. Ahojik, potřebovala ych poradit ohledně mikrofonu nemám vůbec takový problem jak tu všichni píšou. Mám problém stím že jak telefonuju přes skype nebo normálně nahraju zvuk do Pc tak to slyšíma slyší to i ostatní že ten hlas je jak od šmouly nebo chipmunka. Nevím vůvebe čím to může být, jsem na počítačové škole zvládám toho celekm dost, ale stím si opravdu nevím rady. Nastavení mam v poho ale i přesto je ten hlas tak divný. Je jak kdyby zrychlený. Nemohl by ste mi prosím co nejdříve poradit ?

 26. a jeste … doma mi to nejde a u kamaradky mi to jde normalne…

 27. Dobrý den,mám problém s mikrofonem,když si s někym povídám tak to začne šumět strašně moc a pochvíli to přestane a hned zachvilku zase začne.Mám Vistu.I když mikrofon vypojím tak ve záznamu zvuku to ukazuje že do toho někdo mluví..prosím porad’te..děkuji moc

 28. Na dálku těžká rada. Asi jde o notebook, ne? Ten bude mít i vestavěný mikrofon, takže když vypojíš ten externí, použije se ten notebookový. Pokud jde o šum, tak jiný mikrofon šumí taky?

 29. Ne jde o Pc,jo šumí i jiný..

 30. Ahoj, no nic ja jsem ani radu nepotrebovala zpravila jsem si to sama :-D ale jinak dik no , i kdyz tu zadna odezva vuci me nepadla ;-)

 31. Spíš bych to popsal tak že,když zapnu hudbu tak to ten mikrofon přehrává,nebo když hraju online hry a chci tam něco říct tak tam lidi slyší ten zvuk z té hry..

 32. Tak mi asi neodpovíte..děkuji za ochotu

 33. Petře, zkusme tedy ještě pátrat… Když to začne šumět, slyší to i protistrana?
  A když si s někým povídáš, tak přes jaký program, přes Skype, nebo přes něco jiného?
  Já normálně používám Skype, mikrofon mám pro přehrávání vypnutý (viz třetí obrázek v kapitole Jak zesílit mikrofon ve Windows Vista (a novějších)) a Skype si ho obslouží sám.

 34. Ano,slyší to i protisrana.Povídám si přes skype a hodně v online hrách a začne to na chvíli šumět a pak zase na chvilku mě ostatní slyší bez šumění.

 35. Až to bude zase šumět, zkus poklepat na ikonku repráku v Oznamovací oblasti a pod jezdcem celkové hlasitosti klikni na odkaz Směšovač, aby se to otevřel mix.
  Pod každým jezdcem máš ikonku repráku, kterou můžeš jednotlivé aplikace vypnout. Tak bys mohl zjistit, odkud ti tam ten šum prolézá.

 36. Když jdu mezi reproduktory a dám úroveň tak tam mám jenom směšovač reproduktory/sluchátka a nic víc pod tím není..

 37. I když zlumim vše i na reproduktory tak mi to šumí..:(

 38. mám mikrofon,windows 7 sp 1 , nejde mi.Mám nainstalované nějaké ovladače.. na internetu psali že to nebude podporovat moje zakl. deska a w7 a mikrofon ale jesi by to nešlo jakkoli rozjet hodně to používám.Díky za radu

 39. Ahoj,Prosím potřeboval bych poradit…Mám sluchatka a Mikrak v1(mam i rozdvojovač nebo jak se to jmenuje :) ) No zapojím mikrak do ružove a sluchatka do zelene dirky(mam vin.XP) Anic nejede poradíte prosím diky..

 40. hele .. ja mam dost važny problem .. zapojil sem mikrofon na PC a chtel sem volat kamaradom pres skype .. skype aj PC mi vypisal ze je mikrofon v poriadku ale oni ma neslišeli , (nemam ztlumeni mikrofon , ba som aj kontroloval ovladač na zvukovej karte a citlivost som dal na max ) nechapem prečo mi to nejde .. a ten mikrofon mi jde na jinich PC tak fkt nwm .. prosim kontaktujte ma na skype: metinko321

 41. A v jiných programech ti sluchátka jedou? Pokud by byl problém jen ve Skypu, mohlo by se jednat o to, že si (obvykle u notebooku) připojí místo headsetu telefon, viz: Když Skype nehraje do sluchátek nebo reproduktorů…
  A pokud jde o stolní PC a máš zdířky na headset vyveden dopředu, dělají to i zadní zdířky?

 42. mnoo ono to je zložite , mam normal stolny počítač ale mam externy mikrofon .. ždírky mam z obidvoch stran ale bohužial ani v jednej to nejde . a ja mam normal mikrofon bez sluchatiek . a skusal som i teamspeak a nič . skratka neviem či nemam odpalenu zvukovu kartu alebo fakt neviem ..

 43. Môžte my poradiť mám XP Windows a pripájam mikrofon na karaoke podľa navodu čo ste tam dali dám celkovej hlasitosti dám vlastnosti,prehravanie tak tam nemám možnosť zaškrtnúť mikrofon tým potom nemám možnosť pridávať zvuk na mikrofone ako inak sa to dá spraviť vopred Ďakujem

 44. Peter, „nemám možnosť“ znamená, že tam není ta volba, nebo tam je, ale šedá a nedá se vybrat?

  Napadá mě, že bys mohl mít v softwaru zvukovky (teď nemyslím ovladač) nastaveno nějaké namapování zdířek zvukovky, ve kterém by se nepočítalo s mikrofonem…

  Co máš za zvukovku (nebo za základní desku, pokud je zvukovka integrovaná)?

 45. Dobrý den, potřebuji radu. Mám XP. Mám sluchátko s mikrofonem, sluchátko v pořádku funguje, když pustím např. hudbu, ALE volal jsem si s kamarádem přes Facebook a on mě neslyšel, tak jsem si řekl, že to musím někde nastavit v Ovládacích panelech. Jedu podle screenů nahoře, ale vůbec tam nemám na výběr mikrofon ( v tom 3. screenu Vlastnosti), nahoře mám tam jen HD Audio – generování nebo HD Audio – digitalizace, vy tam máte Intergrované zvukové zařízení In. Při možnosti digitalizace můžu dole vybrat jen Směšovač stereo, Zařízení AUX, a Hlasitost vstupu vnějšího zdroje. Při možnosti generování tam je Celková hlasitost, Zařízení Wave, Softwarový syntezátor a Přehrávač CD. Vůbec tam nemám jako vy třeba Video natož Mikrofon. Růžový vstup pro mikrofon mám jen na bedně zepředu a vedle zelený pro sluchátka. Vzadu mám zelený a modrý. Když dám sluchátko do zeleného vzadu, tak hraje, ale zepředu nehraje, čili přední vstupy nejsou asi úplně OK, stejně ale zkouším sem napsat. Díky za odpověď. :)

 46. Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám takový ten mikrofon co se do PC zapojuje zvlášť, no normálně ho zapojím do růžového portu, ukáže se mi „co jste připojily k růžovému konektoru“ no takže potvrdím mikrofon a napíše to že mikrofon nebyl připojen správně, jenže když zapnu repráky a dám prst na místo kam se mluví :D tak mikrofon začne pískat z čeho soudím že určitě funguje. No zkusil jsem ho vypojit a zapojit znova a tentokrát jsem vybral možnost že jsem připojil mikrofon se stereopolem (či tak nějak) a poté znova a možnost mikrofon se sledováním pole Soundmax, no u těchto dvou možností mi to napsalo že mikrofon je připojen správně ale v ovládacích panelech zvuku mi to ukazuje že mikrofon aktuálně není k dispozici.
  Jinak zvukovka by měla jít normálně, přehrávání zvuku mi jde normálně, pěkně.
  Pokud někdo víte co s tím byl bych rád kdyby jste mi poslali nějakou radu na E-mail.

 47. Dobry den , ja mam windows xp a mam jaksi popřehazovanu zvukovku , třeba když volam na skypu , kamoš mně nesliši ale strašně moc sliši nejaku pisničku co mi hraje , a nevim jak tu zvukovku mam nastavit prosim poraďte děkuju moc

 48. strašně moc děkuju za tuhle stránku. návod mi pomohl!!!!!!!!!!!!! dííííky!!!!!!!!!!!!

 49. Dobrý den
  Chtěla jsem se zeptat, koupila jsem si nový mikrofon zapojila jsem ho ale nejde nesla jsem si tedy jak se pohrabat v nastavení ale zjistila jsem že mam asi starší počítač mám Winows xp ale to co tam máte vy obrázek 2:Směšovací zařízení tak tam máte napsáno Intregrované zařízení a já tam mám : Realtek AC 97 Audio a nejde tam nic jiného není tam na výběr prosím pomůžetemi s tímto problémem předem Děkuji .

 50. Dobrý den
  Chtěla jsem se zeptat, koupila jsem si nový mikrofon zapojila jsem ho ale nejde nesla jsem si tedy jak se pohrabat v nastavení ale zjistila jsem že mam asi starší počítač mám Winows xp ale to co tam máte vy obrázek 2:Směšovací zařízení tak tam máte napsáno Intregrované zařízení a já tam mám : Realtek AC 97 Audio a nejde tam nic jiného není tam na výběr prosím pomůžetemi s tímto problémem předem Děkuji .Doufam že s tím něco půjde odělat Děkuji moc ¨c

 51. Dobrý den, potřeboval bych se zeptat mám win xp a potřeboval bych zesílit hlasitost mikrofonu dostanu se do kroku 3 kde mám to nastavení ale nemám tam políčko Mikrofon, zkusim jsem přepnout směšovací zařízení na input, mám tam hlasitost záznamu, hlasitost mikrofonu kliknu na ok a mám hlasitost záznamu které mohu ovládat a hlasitost mikrofonu mám zablokovaný… hlasitost záznamu mám naplno a hlasitost mikrofonu mám v polovině ale potřebuju to dát na max. nevíte co mám dělat? předem děkuji moc :)

 52. Dobrý den potřebuji poradit při využívání videohovoru na skypu já sliším ůplně normálně a na druhé straně se ozývá hrozné šumění a velmi špatný zvuk.Předem díky za odpověd Dan Š.

 53. Jo je to notebook a vindous vista

 54. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jetsli když si pořídím normální mikrofon na zpěv a zapojím ho do PC jetsli bude možné zpěv zároveň slyšet z reproduktorů.

 55. Dobrý deň,mám problém s tým že keb používam svoj headset počujem svoj hlas a to nechcem,má to rušivý efekt pre mňa,používam Team Speak,dá sa to niekde vo win vypnúť?Mám Win 7.

  Dakujem

 56. Pro Petru: Ano, jde to tak nastavit s kterýmkoliv mikrofonem. Normální je slyšet zvuk z mikrofonu v reproduktorech nebo sluchátkách. Je třeba dávat pozor na zpětnou vazbu, aby zvuk snímaný mikrofonem nebyl z beden slyšet tak hlasite, že by způsobil pískání nebo houkání. Zpětná vazba se dá omezit nejen hlasitostí, ale i změnou polohy mikrofonu vůči reprobednám.

 57. Milankovi: Normální je slyšet ve sluchátkách svůj hlas snímaný mikrofonem, člověk má tak kontrolu, jak moc je zesílený oproti ostatním zvukům. Zpěváci se musí slyšet a na svůj hlas si člověk zakrátko zvykne. To, že třeba Skype zvuk mikrofonu do slucháte potlačuje má důvod pravděpodobně ve snaze potlačit vznik zpětné vazby. Každopádně daný program musí být schopen odesílat zvuk z mikrofonu nezávisle na tom, co jde do sluchátek.

  Co se stane, když ztlumíš mikrofon v zařízeních pro přehrávání? Přestane tě protistrana slyšet?

 58. Pro Petru: pozor ještě na zapojení mikrofonu. Mikrofony pro počítač jsou zpravidla mono (jedna elektretová kapsle) a zdířka zvukové karty má stereo vstup, takže ten mono signál se rozbočí na oba kanály. V praxi se připojí stínění vodiče na obal Jacku a jediný vodič uvnitř se připojí jak na špičku, tak na mezikroužek stereo Jacku.

  Mikrofon pro zpěv, jako nějaký ten Shure či AKG mívá symetrické zapojení, mikrofon sám má v sobě vestavěný tříkolíkový konektor zvaný Canon a stíněný vodič má v sobě dvě žíly, které vedou stejný signál opačné polarity – to je kvůli minimalizaci indukovaného rušení v dlouhých mikrofonních kabelech. Na konci pak může být stereo Jack. V takové případě se musí jeden vodič tohoto kabelu zkratovat na stínění a druhý propojit jak na špičku, tak mezikroužek Jacku.

  Chci říct, že pro symetricky zapojený mikrofon na zpěv potřebuješ speciální redukci.

 59. Zdravím, když chci nahrávat něco do mikrofonu (svůj hlas) ve Frapsech nebo jiných nahrávacích zařízeních, jsou tam na výběr 2 možnosti : Use Windows input – Default(USB camera) nebo Detect best sound input – Mikrofon (SoundMAX HD Audio). když dam Detect best sound input nenahraje to nic, každopádně když dam windows input, což je USB camera ve které je zabudovaný mikrofon do kterého mluví, tak to sice nahraje co řikám, ale téměř to není slyšet protože do toho něco strašně šumí. Ještě před měsícem mi to šlo dobře, možná jsem někde změnil nějaké nastavení nebo tak něco.
  Chci totiž nahrávat záznamy z jedné hry, tzn video + komentář. Když použiji svůj headset tak to jede normálně jenže se nenahrává co řiká kamarád do skypu. Nikdy se mi nepodařilo nastavit aby se nahrával zvuk z pc, vždy jen z mikrofonu. Takže to dělám tak že vedle repráků postavím mikrofon a tím pádem se nahrává to, co říkám já i to co vychází z repráků. Kvalita je špatná ale nepřišel jsem na to jak to nastavit aby to fungovalo dobře. Mam Windows XP a SoundMAX HD Audio jako Směšovací zařízení. Pokud z mého příspěvku nepochopíte co mám na mysli, tak vám můžu zaslat nějaké screenshoty nebo to podrobněji popsat, děkuji.

 60. rád bych se zeptal jestli jde nějak nastavit aby to co řeknu do mikrofonu bylo slyšet v reproduktorech

 61. ZDRAVÍM :) NEJDE MI MLUVIT DO MIKROFONU I KDYŽ SLUCHÁTKA V PHO FUNGUJOU A SOU ZAPOJENÝ,ALE POTOM PŘI TOM UPŘESNĚNÍ NEMÁM ZESÍLENÍ ZVUKU ANI TO PRVNÍ A MÁM TAM NĚJAKÝ 1 Mic Boost A NEJDE TO,PROSÍM O ODPOVĚD,DĚKUJI. :) napište mi prosim na email,děkuji :)

 62. Kostiči, kdybys použil slovník, muselo by ti dojít, že Mic Boost = Zesílení mikrofonu, takže Mic Boost zapnout.
  Zkontrolovat, zda nastavuješ hlastost pro přehrávání, že nemáš u mikrofonního jezdce v mixu zaškrtnuté Ztlumit a že máš mikrofon dostatečně hlasitě. No a pokud je to mikrofon na sluchátkách, tak některá sluchátka mají na ovladači hlasitosti i velice užitečný vypínač mikrofonu, kterýžto nesmí být vypnutý.

 63. Pro Jiřího (#60): je třeba se řídit tím, co je popsáno v části Jak zesílit mikrofon ve Windows XP (a starších), případně Jak zesílit mikrofon ve Windows Vista (a novějších).

  Skype na tohle nastavení nebere ohled, bere si zvuk z mikrofonu nezávisle na tom, co slyší telefonující – takže ten se většinou neslyší, protože má mikrofon do reproduktorů a do beden ztlumený – výhodou je že pak nevzniká zpětná vazba. Pokud si ale zvuk z mikrofonu pustíte do reproduktorů/sluchátek podle výše uvedeného návodu, tak to, co mikrofon snímá bude slyšet ve sluchátkách. Skype tím nebude ovlivněn, leda že byste měli zvuk z mikrofonu tak nahlas, že by vznikla zpětná vazba.

 64. Dobrý den,mám dotaz ohledně mikrofonu,předem musím říct že nejsem žádný odborník,ale potřebuji namluvit komentář v programu pinacl a mikrofon i když je správně zapojený v růžovém portu nefunguje.Nějak laicky mi to může někdo vysvětlit?

 65. Renato, předně je potřeba vědět jaký mikrofon? Je to mikrofon k počítači? Nebo co je to vlastně zač? Za druhé: Jak sis mohla všimnout, postup se liší podle toho, jaké máš Windows. Bez téhle informace se taky nejde dát účinnou radu… :(

 66. Zdravím všechny, chci nahrávat retro hry na mém noťasu (Prostě dělat Let´s Playe) ale nahrává mi to buď mikrofón nebo zvuk z hry prosil bych o radu jak se dá něco v nastavení udělat aby mi to šlapalo dohromady nebo jestli mi někdo nedoporučí nějaký program že bych nahrával zvuk ze hry a pak k tomu mluvil komentáře. Děkuji vám, Tomáš.

 67. Zdravím, mám problém stím , že mikrofon hrozně šumí , všechny návody jsem už zkoušel, ale to šumění neslyším já.. jen protistrana a taky je to slyšet když použiju Záznam zvuku, dřív jsem tenhle problém neměl, ale je divné že to neslyším i přes to že mám Hlasitost Mikrofonu na 100% takže bych logicky měl slyšet všechny zvuky které se do mikrofonu dostávají, ale není tomu tak.. jediný zvuk který vychází je šum a ten slyší jen ostatní Např. na Skype, Ts apd… díky za nějakou radu..
  Windows XP.
  Dělá mi to u všech mikrofonů.

 68. Zdravím, naskytl se mi takový problém. Mám notebook, bedničky a mikrofon normálně na karaoke atak… Slyšet jde i můj hlas, všechno je v pořádku, jen se mi zdá, že je můj hlas taková ozvěna. Nevím, čím to je… zkusila jsem rychlost hlasu, ale tím to není. Zkrátka se zvuk v bedničkách neozývá tak, jak mluvím. Je to tam zpomalenější, čímž vzniká ta zmíněná ozvěna. Děkuju předem za radu ;)

 69. Mimochodem, má Windows Vista ;-)

 70. Dobrý den,chtěl bych se zeptat proč mi nefunguje mikrofon k PC,mám ho zapojený v růžové dírce ale nejde,vše v nastavení sem dal na maximum a  stejně nejde.Mám Windows XP,předem děkuji za odpověd

 71. Dobrý den mám problém s mikrofonem na windows vista……….když někomu volám na skype nebo o mě tak to u něho prej piští……..ale když mluví on tak je mu rozumět……..Už jsem zkusil všechno ale nic nezabralo…….Předem Děkuji za odpověď.

 72. Zdravim.Koupil jsem zvukovku Creative x-fi. Při zapojení do čelního panelu nemá,žádný zvuk z mikrofonu i přes odklikání všech možných kombinací zatržtítek.
  Mikro -D 660 S  AKG

 73. Dobrý den, přesně podle návodu jsem si nastavila mikrofon, jenže stále na testu skype se neslyším. Jinak včera při hovoru mi najednou z ničeho nic vypadl mikrofon. Zkoušela jsem již vše. Prosím o radu.Windows mám staršího typu, sluchátka s mikrofonem Genius. Do včerejška vše fungovala :O(.

 74. Mám jeden problém. Asi po 3 měsících používání nového notebooku mi nejde mikrofon. ani se mi na počítači nerozsvítí ikonka že je zapnutý. je to jak u mikrofonu v počítači tak v externím. Funguje jen když zadám, abych mohl poslouchat zvuky z monitoru (vlastnosti -> poslouchat – > poslouchat toto zařízení). To je ale velmi nekvalitní. prosím o radu, děkuji

 75. Zdravim, mam stejny problem jako marty(komentar c.17). Tudiz ten, ze i kdyz mam zapojeny mikrofon v cervene zdirce v pc, tak v karte zaznam v spravovani zvuk. zarizeni nemam nic jineho nez zvukove zarizeni Aux(High Definition Audio), které je propojeno na analogovou zdirku ATAPI. Ale zadna ikonka mikrofon neni k nalezeni. OS Win7. Prosim o radu, predem dik

 76. čau hele ja kdyz natáčím tak mi nejde moc slyset hlas protoze hodně dělá velký zvuk ve hře a mam ho na minimum i repraky a kdyz u nastaveni stlumim stereo tak nejde zvuk vubec ze hry ale muj jde a tohle nastaveni na xp jak tam je na obrazcich tak to nemám u svého počítače poradte pls díky za radu

 77. Ahoj chci se zeptat chci natáčet videa ze hry minecraft a udělal jsem vše co zde je ale nevím čím mám zaponut nahrávání zvuku do mikráku díky

 78. dobrý den mám vše přesně jak je tu popsáno ale jezdec pro nastavení mikrofonu je šedý a nedá se s ním hýbat poraďte prosím

 79. Ahoj lidi. mám velkej problém….Když jsem před pár dny hovořila na skypu , tak kámoši na druhé straně mi hlásili , že mě slyší hrozně potichu. Myslela jsem si , že mám jen rozbitej mikrák , takže jsem vyzkoušela ještě jeden starší , ale bylo to stejné. Takže jsem si včera koupila nová sluchátka s mikrákem , ale výsledek opět stejný. Takže jsem prolezla všechno nastavení , ale všechny jezdiče s hlasitostí mám na maximum a ani tam nemám křížek , že by to bylo tiché. No a teď když zapojim mikrofon a mluvim , tak se slyšim v reprákach , ale nemám zvolenou možnost v nastavení mikrofonu ,,poslouchat,, . Poraďte mi prosím jak to mám opravit…už jsem fakt zoufalá. (mám windows 7) , děkuji ;)

 80. Pro Zoky: Ve Skypu otevři: Nástroje > Nastavení, pak vybereš vlevo Zvuková zařízení a v sekci Mikrofon si vybereš zařízení, jehož mikrofon, chceš použít (např. zvukovou kartu, webkameru, mobilní telefon, záleží, jaká zařízení máš připojena). No a doporučuji zde nechat zaškrtnuté políčko Automaticky nastavit mikrofon.
  Pak si vyzkoušej volání na Echo/Sound Test service – zkušební hovor.
  Pokud je v tom, co ti zkušební hovor vrátí, tvůj hlas příliš slabý, otevři znovu to nastavení, zmiňované políčko odznač a zkus táhnout jezdec ručně

 81. Děkuji…tak tohle by šlo , ale jak mám vyřešit to , že když mluvim , tak se slyším ve svých reprákách ?? A ve vlastnostech mikráku nemám zvolenou akci ,,poslouchat,,

 82. No, koukám do svých zvukových zařízení v novém noťasu s W7, a vidím tu tři mikrofony – interní, konektorový, a z dokovací stanice. Když máš tedy Zoky odškrtnuté políčko Poslouchat toto zařízení, je to u správného mikrofonu?

 83. …ještě se dívám, že mikrofon, který je aktivní, má v seznamu zařízení vpravo vidět měnící se úroveň signálu…

 84. mám dotaz, co mám dělat když natáčím video přes fraps a i když mám mikrofon zesílený na maximum, je můj hlas z mikrofonu slyšet jen slabě?

 85. Dobrý den,

  nedávno jsem pořídila sluchátka, v elektronice se tvářili, že na mé potřeby (teamspeak atp) jsou opravdu dobré. Jenže ejhle, já jsem naprosto zklamaná a naštvaná, protože mikrofon stojí za dvě věci. Měl by být hodně citlivý a přijde mi, že vůbec není.

  Vše mám nastaveno, myslím si, správně, nedělala jsem to poprvé – ale když poté třeba na skypu nebo TS zkouším, jak je mě slyšet – tedy nahraji zvukovou nahrávku, která je mi následně přehrána, nestačím se divit. Zvuk je příšerný, není mě vůbec slyšet, když už to něco zachytí, tak je to spíše jako mumlání a není mi vůbec rozumět. Nefungují ani v jiném počítači a mořím se s tím už několik dní, je to vada sluchátek, nebo co mám nastavit jinak? Mikrofon mám zesílený, správně zapojený, ale nemohu přijít na to, jak tohle donutit fungovat.

 86. Hanko, jestli ta sluchátka nefungují ani v jiném počítači, tak je to na reklamaci, ne?

 87. Kvuli vám mi to vůbec nenahrává

 88. hej jen jsem se chtel zeptat ja vim ze nahore je navod ae ja mam windows 7 a neco jako stereofonní sluchatka s mikrofonem pokud mi nekdo pomuze to nastavit tak aby to fungovalo budu mu moc vdecnej :)

 89. Moc děkuji, pomohlo to :)

 90. Pokud vám šumí Mikrofon jednoduchý návod zde :

 91. Ahojte
  Mám problém so zapojením externého mikrofónu do notebooku.
  Keď zapojím externý tak nefunguje ani interný ani externý.
  Mám poňatie že to spôsobuje ten interný ale neviem ako ho vypnúť a následne zapnúť externý…
  Mám win7 64bit a jedná sa o mikrofón zavesený na slúchadlách.
  V mikrofóne problém nieje na stolnom PC to funguje bez problémov.
  Dopredu ďakujem za odpoveď

 92. Marku, je to normální mikrofon , který se do počitače zapojuje 3,5mm jackem?

 93. Ano je to 3,5 mm jack a ukazuje mi v nahrávacích zariadeniach že pracuje výborne ale keď to skúšam v nahrávaní tak nieje nič počuť…

 94. Prosim vas mam sluchatka s mikrofonom a ked skypujem tak ostatny počuju moj hlas no vrci tam nieco a neviem co . Ked skusim stolny mikrofon tak to ide vpohode (Je pre mna nepohodlny kedze mikrofon pouzivam pri FPS hrach ) Dakujem za odpoved . Kludne piste na email Bud ten co mam na komentary alebo na ranpe123@gmail.com

 95. Ahoj mám dotaz muj mikrofon skresluje co stím

 96. Pavle, když mikrofon zkresluje, obvykle je moc nahlas. Nejčastěji je příliš silný vstup (tedy místo – mikrofon-zvukovka) takže se přebudí vstup. Takže když nemáš zvuk příliš hlasitě, ale mikrofon je zkreslený, zkus ubrat v zesílení mikrofonu. Jestli je celkový zvuk z mikrofonu hlasitý, pak bude patrně přebuzený výstup ze zvukovky, nebo vstup zesilovače (tedy výstup zvukové karty) může pomoci ubrat celkovou hlasitost. Jestli je mikrofon výrazně hlasitější než ostatní zvuky, tak zase pomůže ubrat zesílení mikrofonu.
  Teoreticky by mohl být vadný i mikrofon, ale spíš to bude těmi hlasitostmi…

 97. Chtěl jsem se zeptat jak je možné že při hovoru druhý člověk neslyší mě , ale pouze zvuky z Windowsů i písničky nebo videa prostě vše , ale nevím o tom že bych se v něčem hrabal..za to ale vím že mikrofonem to není .. Nevíte co s tim prosim:)

 98. Dobrý den potřebuji poradit! Mám mikrofon ( na zpěv ) akorát když ho zapojím, tak nemůžu do něj zpívat, protože mi přes něj jde zvuk, ale když zapojím sluchátka s mikrofonem, tak mi to jde v pořádku vše si mohu nastavit, ale jak zapojím jen mikrofon, tak mi přesto jde zvuk a nemohu ho používat jako normální mikrofon, už nevím co s tím mám dělat poraďte prosím!

 99. Dobrý den
  Mám problém. Používám TeamSpeak 3 a windows XP. Druhá strana neslyší jen to co já říkám, ale i zvuky, které vytváří počítač. Nejprve jsem myslel, že mikrofon pouze snímá zvuky ze sluchátek (buď mám sluchátka moc nahlas, nebo moc citlivý mikrofon), to jsem ovšem vyvrátil, když jsem vypnul zvuk a nic jsem neslyšel, druhá strana stále slyšela zvuky, které počítač vytvářel (zvuky z her, hudba apod.). Já jsem sice neslyšl nic, ani druhou stranu, ale stále druhá strana slyšela můj počítač.

 100. Ahoj, mám problém měla jsem zavirovaný počítač a když mi ho vrátily tak mi nefungují sluchátka s mikrofonem v mém počítači. Když jsem je zapojila do počítače mého bratra tak fungovaly ale u mně. Nemůžu přes ně poslouchat písničky ani nemůžu s kamarádama chodit na skype? Předem děkuju za jakoukoliv pomoc.

 101. Kristý, chyba není ve sluchátkách, chybí ti ovladač zvukové karty (to je takový program, ten ovladač, anglicky se jmenuje driver), musíš si ho stáhnout na webu výrobce – a to podle typu notebooku, nebo podle typu základní desky.
  takže například bych pro notebook lenovo thinkpad R61 zadal do Google Lenovo Thinkpad R31 audio driver download a našel bych, co potřebuju

 102. ahoj, potřeboval bych poradit nemam kde mam sehnat ovladače ? na mikrofon, mam win7 32bit, základní desku, intel-desktop-Board,,(LGA 775) díky moc předem..

 103. Ahoj Jane, ovladače na mikrofon nepotřebuješ, pokud máš korektně nainstalované ovladače zvukové karty, měl by mikrofon fungovat, nebo bude potíž v nastavení zvuku v počítači nebo v zapojení konektoru (to bývá časté, když se někdo pokouší používat nějaký profesionálnější mikrofon, třeba mikrofon na zpěv).

  Ovladače zvukovky bych. hledal na webu výrobce základní desky (ale pozor, Intel LGA 775 je patice procesoru, potřebuješ výrobce a model základní desky) a nebo na Google, např. pro desku Asus P5D2L bych do vyhledávače zadal dotaz „Asus P5D2L audio driver“ A přednostně používám odkazy mířící na web výrobce desky…

 104. Ahoj ja mam tiez maly problem s mikrofonom…ked mikrofon zapojim bez reprakov tak mi ide pokial pripojim aj repraky tak uz nejde a neviem co s tym…

 105. je to dobri

 106. Dobrý den, když si volám s kamarádem na skypu, tak u mě slyší pouze šum a nebo moje puštěný písničky ať mám mikrofon jakýkoliv. Přijde mi, že moje zvukovka pracuje jako mikrofon ale ať se štourám kde chci, nemůžu to prostě najít. Dokázal by mi prosím někdo pomoc? (:

 107. ahoj potřebuji pomoct volám na skypu s kamarádem a já ho slyším a on mne ne včem je problém prosím napište děkuji

 108. dobrý den.po každém vypnutí počítače musím znovu instalovat skype.co stím?jinak se nikomu nedovolám jenom mohu na skype psát vzkazy.děkuji za radu.

 109. mam problem nechce semi ukazat ze mam pripojeny mikrofon co mam udelat

 110. Dobrý den.
  Když jsem si koupil sluchátka všechno jelo skvěle, ale poté sem dostal nový internet a od té doby mě kamarádi neslyší.
  Skoušel jsem vše podle návodu nahoře, ale paá věcí mi chybělo
  1) Reproduktory > Úrovně > Mikrofon – Mikrofon tam nikde nemám
  2) Záznam > Mikrofon > Vlastní – Vlastní tam nikde nemám vlastně tam mám jen obecné.
  No, a to je asi všechno. Díky za odpověd‘
  Mám Windows 7, a mikrofon na sluchátkách
  Napište na můj Email: Zombie1971@seznam.cz díky moc

 111. Čauko prosímvás mám windows XP Service Pack 3 a nejede mi mikrofon a ikdyž sem udělal všechno tady tak pořád nic Poraďte prosím

 112. Dobrý den,
  mám stejný problém jako Marek (viz prosinec 2012). Bohužel mu nikdo neodpověděl. Mám notebook win7 64bit, sluchátka s mikrofonem Logitech, jack 3,5 mm. Nelze nahrát zvuk mého hlasu. Sluchátka fungují bezproblémů, problém je jen s mikrofonem a záznamem hlasu.
  Předem moc díky.

 113. Zdravím, mám xp, právě jsem nastavil mikrofon dle návodu nahoře, mikrofon byl před tím slabý. Mám sluchátka s mikrofonem a teď je mikrofon perfektně hlasitý, ale kamarád na skype slyší i hru, kterou mám spuštěnou na pc. Kde jsem udělal chybu, jde to nějak opravit? Dík

 114. zdravím mám problém, kdykoliv když volám s kamarády na skypu tak se mi za čas zeslabí mikrofon (není to chyba mikrofonu ani nastavení windows) po čase se opět zesílí a slyší mě normálně zkoušel jsem aji měnit sluchátka s mikrofonem atd. bez úspěchu, netuším čím by to mohlo být

 115. Dobrý den, mám problém s tím, že mě nikdo neslyší, když mluvím skrz můj mikrofon co je v ntb. Nastavila jsem vše podle výše zmíněného návodu a stále nic, nevíte, v čem by mohl být problém ? :/

 116. Terezo, jaké máš Windows? Bez toho se nehneme dál…

 117. Mám windows 7, zvláštní je, že pokud sem zkoušela sluchátka s mikrofonem, chvíli to fungovalo ale pak už ne.

 118. Dobrý den, mám takový problém, vím že je to v PC… skoušel sem asi 5 ruznych sluchátek, i odpojit ale nic, pořád když volám nebo mám jen volně pustenej PC tak mi to chrčí… když vypnu sluchátka začne mi to bzučet, mikrofon zeslábl asi o 200% už nevím co mám dělat začalo to asi před týdnem, nevím jak se to stalo vážně prosím o odpověď, díky

 119. Dobrý den
  Mám windows xp zvukovou kartu C-Media Wave Device.
  Počítač mi vubec nebere mikrofon (zkosel jsem připojit 3 různé)a vzdy sem slišel chviličku šum a pak nic.
  Prosím odpověd,Děkuju.

 120. Ahoj
  mám problém s mikrofonem před měsicem jsem nastavil mikrofon dle vaších pokynu šlo to vyborně ale když jsem mikrofon odpojil a zase zapojil už to dle vašich návodu nefunguje( operačni systěm windows 7)

 121. Ahoj, mám menší problém.. Asi před měsícem sem s kámošem volal přes skype.. všechno fungovalo.. Ale zničehonic my vypadl zvuk.. Měl sem podezření na program Overwolf který sem si stáhl spolu s TS3.. Bylo to tak Overwolf mi přepnul záznam z „Mých ůst“ Na zvuky od počítače.. Tak sem si to zase přehodil… Ale žádná změna.. Zkoušel sem různé videa na YT s nastavováním mikrofonu Ale žádné video mi nepomohlo.. Taky sem hledal různý články jak bych tenhle problém mohl vyřešit.. Ale nikde sem nic nenasel.. Takže když od té doby z někým volám přes skype a pustím si třeba písničku nebo zapnu nějakou hru.. Jsou slyšet pouze zvuky ze hry nebo ta hudba.. Nevím si rady.. Takže kdyby mi někdo mohl poradit Prosím o napsání na mou E-Mail Adresu Anderlax@seznam.cz Předem Díky za odpověď

 122. Dobrý den, chci natáčet v programu Fraps ale nejde mě slyšet. Nevíte co stím může být. Mám windows 7

 123. Nazdárek, můj problém je určitě pro odborníka na vysoké úrovni, ale co kdyby. Potřeboval bych ve W XP na šavli mikrofonu udělat aktivní stereováhu. Troufne si na to někdo?

Přidejte komentář

Nezapomeňte zaškrtnout kontrolní políčko pod tlačítkem Odeslat.

XHTML - Můžete použít značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Na začátek stránky / Na hlavní stránku / Odebírat články (RSS)